obr_nadpis
RAKON spol. s r.o.
Výroba a prodej výrobků z plechu
ISO 9001
Hlavním zaměřením firmy RAKON spol. s r.o. je obchodní činnost v oboru zpracování a výroba plechových součástí a celků. Zabýváme se výrobou rozvaděčových skříní pro průmyslové a bytové využití, elektroinstalační žlaby a kanály, podlahové kanály, součásti a díly pro montáže elektro. Výroba skříní pro ovládací pulty strojů a zařízení na zakázku, díly z plechu na zakázku včetně povrchových úprav.

Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních hlubokotažných plechů povrchově upravených práškovou technologií v odstínech RAL, nebo galvanicky a žárově pokoveny.

Výroba je prováděna moderní technologií zpracování plechu na strojích předních výrobců. Technologie výrobních CNC strojů firem FINN POWER a BEYELER umožňuje zpracovávat kromě základního sortimentu ocelových, hliníkových, nerezových, mosazných plechů také lakované plechy s ochrannou fólií apod. Vystřihovací centrum FINN POWER dovoluje zpracovávat plechy až do velikosti 1250x2500 mm, ohraňovací lis BEYELER do délky 3000 mm. Veškeré těsnění je prováděno formou litého těsnění na CNC stroji Spühl. Nedílnou součástí je i zámečnická výroba, montáž a kompletace.

Kromě vlastní nabídky dodáváme i na zakázku podle požadavku zákazníka (atypy).